Szamba betonowe Wołów

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Wołów

Szambo betonowe Wołów

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wołów

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, żeby dbać o swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba i komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.