Szamba betonowe Zawidów

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i wykonywania szamb z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z przyjemnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Zawidów

Szambo z montażem Zawidów

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy duży asortyment pojemności zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.