Szamba betonowe Zgorzelec

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby cechują się trwałą konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania oraz realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi doradcy z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Zgorzelec

Szambo z montażem Zgorzelec

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.