Szamba betonowe Złoty Stok

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Złoty Stok

Szambo betonowe Złoty Stok

Czemu najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Złoty Stok

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba i zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.