Szamba betonowe Żmigród

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z chęcią zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Żmigród

Szambo z montażem Żmigród

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy szeroki zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.