Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz wykonywania szamb z najlepszych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Szambo z montażem Aleksandrów Kujawski

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.