Szamba betonowe Barcin

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się mocną budową oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Barcin

Szambo z montażem Barcin

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny pojemnik, z którym w czasie upałów możesz przechowywać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.