Szamba betonowe Chełmno

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Chełmno

Szambo z montażem Chełmno

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy duży zakres wielkości zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.