Szamba betonowe Chełmża

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Chełmża

Szambo z montażem Chełmża

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich przepisów, ale jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany warzywnik bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.