Szamba betonowe Ciechocinek

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montażem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze zbiorniki doceniasz jakość i zapewniasz swojemu domowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Ciechocinek

Szambo z montażem Ciechocinek

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich przepisów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Oferujemy bogaty zakres pojemności pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.