Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną budową oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz realizacji szamb z profesjonalnych surowców, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Szambo z montażem Dobrzyń nad Wisłą

Poprzez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych przepisów, ale jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.