Szamba betonowe Gniewkowo

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby cechują się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi konsultanci z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Gniewkowo

Szambo z montażem Gniewkowo

Poprzez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich regulacji, ale jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z jakim w czasie upałów możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy duży zakres rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.