Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, jak najlepiej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Szambo z montażem Golub-Dobrzyń

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z jakim w okresie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.