Szamba betonowe Górzno

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z chęcią pokażą Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Górzno

Szambo z montażem Górzno

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Oferujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.