Szamba betonowe Izbica Kujawska

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się trwałą budową oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z chęcią pokażą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Izbica Kujawska

Szambo z montażem Izbica Kujawska

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów możesz trzymać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy bogaty asortyment pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.