Szamba betonowe Janikowo

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Janikowo

Szambo betonowe Janikowo

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale również gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Janikowo

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.