Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i instalacją tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania i tworzenia szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – nasi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Szambo z montażem Janowiec Wielkopolski

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które można postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie suszy możesz trzymać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy duży zakres wielkości pojemników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.