Szamba betonowe Koronowo

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montażem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Koronowo

Szambo z montażem Koronowo

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.