Szamba betonowe Kowal

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych surowców, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Kowal

Szambo z montażem Kowal

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie suszy będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.