Szamba betonowe Kruszwica

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Kruszwica

Szambo z montażem Kruszwica

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy bogaty asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.