Szamba betonowe Lubień Kujawski

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Lubień Kujawski

Szambo betonowe Lubień Kujawski

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także gryzoni i insektów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Lubień Kujawski

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.