Szamba betonowe Lubraniec

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem tych szamb na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i zapewniasz swojemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najlepiej wybudować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Lubraniec

Szambo z montażem Lubraniec

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.