Szamba betonowe Mogilno

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Mogilno

Szambo betonowe Mogilno

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Mogilno

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, by dbać o swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.