Szamba betonowe Mrocza

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Mrocza

Szambo z montażem Mrocza

Przez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które można postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas opadów. Oferujemy duży zakres rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.