Szamba betonowe Nowe

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Nowe

Szambo z montażem Nowe

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy duży zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.