Szamba betonowe Radziejów

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się trwałą konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i wykonywania zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – nasi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Radziejów

Szambo z montażem Radziejów

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy bogaty zakres pojemności pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.