Szamba betonowe Solec Kujawski

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Solec Kujawski

Szambo betonowe Solec Kujawski

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale również gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Solec Kujawski

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i używanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.