Szamba betonowe Strzelno

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – firmowi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Strzelno

Szambo z montażem Strzelno

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy duży zakres wielkości zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.