Szamba betonowe Szubin

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Szubin

Szambo betonowe Szubin

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz także szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Szubin

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.