Szamba betonowe Brzeziny

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się trwałą konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas projektowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi przedstawiciele z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Brzeziny

Szambo z montażem Brzeziny

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z jakim w czasie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.