Szamba betonowe Drzewica

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i instalacją wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Drzewica

Szambo z montażem Drzewica

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy bogaty asortyment wielkości pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.