Szamba betonowe Działoszyn

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Działoszyn

Szambo z montażem Działoszyn

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale również opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy duży asortyment wielkości pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.