Szamba betonowe Kamieńsk

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i wykonywania szamb z najlepszych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Kamieńsk

Szambo z montażem Kamieńsk

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich regulacji, ale jakość gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie upałów możesz trzymać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki zakres pojemności pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.