Szamba betonowe Koluszki

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i tworzenia szamb z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Koluszki

Szambo z montażem Koluszki

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie suszy możesz trzymać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy bogaty asortyment wielkości zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.