Szamba betonowe Łęczyca

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z pewnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Łęczyca

Szambo z montażem Łęczyca

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich standardów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w okresie suszy będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy duży asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.