Szamba betonowe Łowicz

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Łowicz

Szambo z montażem Łowicz

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.