Szamba betonowe Ozorków

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie poszerzamy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Ozorków

Szambo betonowe Ozorków

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Ozorków

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, by dbać o swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.