Szamba betonowe Pajęczno

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i instalacją wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Pajęczno

Szambo z montażem Pajęczno

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z jakim w okresie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.