Szamba betonowe Poddębice

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Poddębice

Szambo z montażem Poddębice

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z którym w czasie upałów możesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.