Szamba betonowe Przedbórz

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Przedbórz

Szambo betonowe Przedbórz

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale również szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Przedbórz

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.