Szamba betonowe Rzgów

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także szamba o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Rzgów

Szambo betonowe Rzgów

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Rzgów

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.