Szamba betonowe Stryków

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze zbiorniki doceniasz jakość i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Stryków

Szambo z montażem Stryków

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z którym w czasie upałów możesz trzymać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy bogaty zakres pojemności zbiorników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.