Szamba betonowe Sulejów

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Sulejów

Szambo betonowe Sulejów

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także szkodników i insektów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Sulejów

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.