Szamba betonowe Szadek

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania i realizacji szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z chęcią podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Szadek

Szambo z montażem Szadek

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.