Szamba betonowe Warta

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych zbiorników na miejscu w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się mocną budową i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – nasi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Warta

Szambo z montażem Warta

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich standardów, ale jakość zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z którym w czasie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.