Szamba betonowe Wolbórz

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Wolbórz

Szambo betonowe Wolbórz

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wolbórz

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz zbiornika na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.