Szamba betonowe Zelów

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Zelów

Szambo betonowe Zelów

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz reprezentant z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Zelów

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, by dbać o własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.