Szamba betonowe Złoczew

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z chęcią pokażą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Złoczew

Szambo z montażem Złoczew

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.