Szamba betonowe Żychlin

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania i tworzenia szamb z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Żychlin

Szambo z montażem Żychlin

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z którym w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy bogaty zakres wielkości pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.