Szamba betonowe Bełżyce

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych szamb na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – firmowi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Bełżyce

Szambo z montażem Bełżyce

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak jakość zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz trzymać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy duży asortyment wielkości pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.